7 راهکار طلایی برای به کارگیری بهترین استوری اینستاگرام


امروزه روز به دلیل استقبال شدید مشاغل از فعالیت در بستر دیجیتال وفضای مجازی به خصوص شبکه گسترده اینستاگرام فعالیت و رقابت بی سابقه ای بین کاربران این شبکه اجتماعی در جهت بالا بردن فالوور، افزایش بازدید، افزایش لایک و کامنت شکل گرفته است. در کسب و کارهای حوزه اینستاگرام راه های ساده و رایگان بسیاری برای افزایش بازدید پست ها وافزایش فالوور و مخاطب خاص مربوط به بازار خود را می توانید به کار بگرید. برای این منظور می خواهیم راه بدست آوردن لایک رایگان را به شما آموزش بدهیم. استوری یکی از راه های رایگان برای بالا بردن میزان ویو دراینستاگرام است. در این پست 7 راهکار از روش های استفاده از بهترین استوری اینستاگرام را با هم بررسی می کنیم.

 1. فعال باشید.
  شما برای بیشتر دیده شدن یا باید پست بگذارید یا استوری. بعضی برای پست ها بسیار وسواسی عمل می کنند ولی در استوری کمتر حساسیت به خرج می دهند. اگر موفق به گذاشتن پست در هر روز نیستید می توانید از استوری استفاده کنید
 2. با سلیقه عمل کنید
  شما می توانید از استوری ها برای بالا بردن ویو و دیده شدن استفاده کنید ولی دقت داشته باشید که نباید سرسری این کار را انجام دهید و می بایست با سلیقه و حرفه ای رفتار کنید.
 3. داستانی را روایت کنید.
  همانطور که از اسم آن پیداست استوری محلی برای روایت داستان است. اگر می خواهید استوری های شما دیده شود و برای مخاطب جذاب باشد و نهایتا افراد بیشتری را به پروفایل شما روانه کند و باعث بالا رفتن فالوور های شما شود می بایست برای این که بهترین استوری اینستاگرام را به کار ببندید برای آن یک آغاز، میانه و پایان در نظر بگیرید. این امر سبب افزایش ویو استوری و افزایش ریپلای استوری شما و در نهایت بالا رفتن نرخ تعامل شما با مخاطبانتان می شود.
 4. پست های خود را استوری کنید.
  ممکن است پست های شما گاهی آنطور که باید دیده نشوند. برای یادآوری به مخاطبان می توانید پست های مدنظرتان را به صورت استوری به فالوور های خود یادآوری کنید.
 5. خلاق باشید
  از ابزار های مختلفی که به تازگی به استوری ها اضافه شده بهره کافی را در جهت افزایش ویو پروفایل خود استفاده کنید.
 6. مخاطب را به چالش بکشید
  شما می توانید با نظرسنجی و یا سوال پرسیدن مخاطبان خود را درگیر موضوعات مورد نظر کنید وبا آن ها تعامل داشته باشید.
 7. هایلایت هارا دست کم نگیرید
  شما می توانید تمام استوری های خود را برای همیشه به صورت هایلایت در صفحه خود داشته باشید. دسته بندی هایلایت ها می تواند یکی از موفق ترین راه های افزایش رایگان فالوور و یا افزایش رایگان ویو پیج شما باشد.

admin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

روش های دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام

س ژانویه 7 , 2020
دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام می تواند به عنوان مهم ترین عامل در افزایش بازدید پروفایل و افزایش ویو پست ها و استوری یاد شود. به محضی که شما راه به اکسپلور بیابید می توانید شدت افزایش فالوور را در صفحه خود به وضوح ببینید. اما سوالی که در اینجا […]