11 روش برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام


همانطور که می دانید افزایش فالوور به خصوص فالوور واقعی در موفقیت صفحه های اینستاگرام فاکتور بسیار ویژه ای است. در این مقاله سعی داریم به طور خلاصه 11 روش برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام را به شما آموزش دهیم.
1- هشتگ اختصاصی برند خود را در تمام صفحات اجتماعی خود، در وبسایت و هم چنین در ایمیل خود پروموت کنید و برند خود را به صورت هشتگ اختصاصی جا بیاندازید.
2- در هشتگ گذاری خلاق باشید و نوآوری داشته باشید. استفاده از هشتگ های با نمک، کنایه آمیز، جنجالی و هم چنین هشتگ های مناسبتی که ترند می شوند به شدت بهره ببرید. از هشتگ های حوصله سر بر پرهیز کنید.
3- از هشتگ های روز و ترند های جذاب غافل نشوید.به این گونه ترند ها ملحق شوید تا توسط مخاطبان بیشتری دیده بشوید.
4- از لینک بیو می توانید برای سوق دادن فالوور ها به سمت جدید ترین پست ها و یا محبوب ترین پست هایتان استفاده کنید.
5- از کپشن های کامل و با سر و ته استفاده کنید. نقل داستان در کپشن می تواند تعامل زیادی با فالوور های واقعی برای شما به همراه داشته باشد.
6- با برترین اکانت های حوزه ی خود در تعامل باشید و سعی کنید که شما اکانت محبوب آن ها شوید. این کار اولا باعث پروموت شدن شما توسط آن ها می شود در ثانی موجب می شود تا راهی به اکسپلور اینستاگرام برایتان باز شود.
7- استفاده از هایلایت ها باظاهر زیبا در نگاه اول مخاطب را وادار به گذاشتن وقت بیشتر در پروفایل شما می کند.
8- تنظیمات پروفایلتان را طوری بچینید که بدون اجازه شما کسی نتواند پیجتان را روی عکس های شاید نا مربوط خود تگ کند.
9- منحصر به فرد بودن را در ویژگی های ظاهری صفحه خود توسعه دهید. بفهمید که چگونه به نظر رسیدن به نفع کسب و کارتان است؛ همانگونه به نظر برسید.
10- در قسمت سرچ محله های اطراف خود را تحت نظر بگیرید تا بدانید چه اتفاقی در محله و همسایگی شما رخ می دهد تا شاید بتوانید در رویداد ها و ایونت ها حضور موثر داشته باشید.
11- می توانید با فعالسازی بخش تماس به توضیح و تفصیل پیج و یا محصولات خود بپردازید. این مورد نزدیک ترین مورد برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام شماست.

admin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

زمان بندی مناسب در پست های اینستاگرامی

س ژانویه 7 , 2020
پیشرفت روز افزون و همه جانبه اینستاگرام به خصوص درشاخه ی کسب و کارهای دیجیتال بر هیچ کس پوشیده نیست. همه ی ما در صفحات شخصی خود افراد بسیاری را میبینیم که به فروش محصولات خود، ارائه خدمات و یا تبلیغات مشغولند و ازاین راه کسب دارآمد می کنند. اولین […]