بالا ماندن در صفحه فید اینستاگرام | الگوریتم های اینستاگرام چیست؟


برای بالا آمدن و بالا ماندن در صفحه فید اینستاگرام که دروازه ای است رو به سوی رفتن در صفحه اکسپلور و بیشتر دیده شدن و متعاقبا افزایش فالوور واقعی و میزان لایک و کامنت پست ها اصولی را باید به تداوم رعایت کرد تا به نتیجه ای مطلوب رسید.
این تکنیک هایی که به شما آموزش می دهیم بر اساس گفته های مدیران ایستاگرام از نحوه ی عملکرد الگوریتم های اینستاگرام تهیه شده اند که دارای 4 شاخصه می باشند.
1- موضوع پست شما تا چه اندازه برای کاربر جالب است
اگر شما یک پست آشپزی می گذارید و در صدر فید کاربرانتان قرار می گیرد و در روز بعد پستی ورزشی می گذارید هیچ ویویی ندارد نشان از این است که فالوور های شما فقط در زمینه آشپزی برای مثال علاقه نشان می دهند و اینستاگرام برای آن ها محتوای متناسب با علاقه شان را به نمایش می گذارد. این عمل با استفاده از تکنولوژی مشابه که در یوتیوب و گوگل استفاده می شود انجام می گیرد. راه بالا ماندن در صفحه فید اینستاگرام پایبندی به موضوعات مورد پسند کاربرانی است که شما را دنبال می کنند.
2- تعامل بین شما و کاربرانتان
بالا ماندن در صفحه فید اینستاگرام رابطه تنگاتنگی با میزان تعامل شما و کاربرانتان با هم دارد. بر خلاف گذشته اینستاگرام به مرور زمان بر اساس لایک ها، دایرکت ها، کامنت ها و دیگر اینتراکشن هایی با دیگران دارید کسانی را در فید شما نمایش می دهند که تعامل بیشتری با هم داشته اید. ریپلای استوری و قرارگیری در لیست دوستان نزدیک و یا فعالسازی PUSH NOTIFICATION توسط کاربران نیز به این امر کمک می کند.
3- تعامل کاربر با محتوا
بحث تعامل به تعامل کاربران با هم ختم نمی شود و این تعامل به میزان بازخورد کاربران با محتوای اشتراکی شما نیز مربوط است. این تعامل یعنی میزان لایک، کامنت، اشتراک گذاری، ذخیره کردن و … محتوای شما توسط کاربران است.
4- زمانبندی مناسب پست ها
زمان بندی پست ها برای الگوریتم اینستاگرام از شاخصه های خیلی مهمی به شمار می رود. باید توجه داشته باشید زمانی را برای پست هایتان انتخاب کنید که بیشترین بازخورد را برایتان به دنبال بیاورد.

admin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

افزایش کامنت واقعی در گرو افزایش تعامل در اینستاگرام

س ژانویه 7 , 2020
مهم ترین عامل در بدست آوردن فالوور واقعی، افزایش کامنت رایگان و واقعی، افزایش لایک واقعی و هم چنین افزایش ویو استوری و افزایش ریپلای استوری واقعی این است که مخاطبان و فالوورهای شما واقعی باشند. برای اینکه این امر میسر شوید لازم است که شما نیز با آن ها […]