افزایش کامنت واقعی در گرو افزایش تعامل در اینستاگرام


مهم ترین عامل در بدست آوردن فالوور واقعی، افزایش کامنت رایگان و واقعی، افزایش لایک واقعی و هم چنین افزایش ویو استوری و افزایش ریپلای استوری واقعی این است که مخاطبان و فالوورهای شما واقعی باشند. برای اینکه این امر میسر شوید لازم است که شما نیز با آن ها تعامل داشته باشید. در این مقاله به بررسی انواع روش های بهبود و ترقی تعامل شما با مخاطبان می پردازیم و اثر آن بر روی افزایش کامنت واقعی صفحه اینستاگرامی شما بررسی می کنیم.
1- بیو خود را کامل کنید. یک بیو کامل باید کل بیزنس شما را شرح دهد. بهترین روش این است که شما مستقیما با مخاطب خاص محصول خود صحبت کنید.
2-کمی چاشنی سرگرمی به پست های خود بدهید. بر کسی پوشیده نیست که تهیه پست ها و استوری های درست و حسابی تا چه مقدار وقت گیر است اما دلیل نمی شود که بامزه نباشید.
3- برای پست هایتان زمانبندی کنید و به زمانبندی خود پایبند باشید. یک زمانبندی مناسب می توانید تاثیر بسیار زیادی در افزایش ویو پروفایل اینستاگرام شما داشته باشد.
4- در پست های خود حتمن لوکیشن را قید کنید. این کار به رشد بیزنس شما در همسایگی محله تان کمک می کند.
5- سعی کنید دایرکت های خود را پاسخ دهید. این امر خیلی واجب است که با مخاطب یا مشتری خود به طور دائم در تعامل باشید.مهم نیست پیج شما چقدر بزرگ و یا تا چه اندازه کوچک باشد شنیدن نظرات مثبت و منفی مخاطب و پاسخدهی به آن ها بسیار به پیشرفت شما کمک می کند.
6- با استفاده از استیکرهای کاربردی بخش استوری اینستاگرام سر صحبت را با مخاطبان خود باز کنید و استارت یک مکالمه دو طرفه را بزنید. این استیکر ها نظیر question sticker یا poll or vote stickers می شوند.
7- از هشتگ های برند استفاده کنید تا بیشتر دیده شوید. فهمیدن اینکه کدام هشتگ ها مردم بیشتری را به پروفایل شما روانه می کند در افزایش بازدید و افزایش کامنت واقعی زیر پست های شما موثراست.
8- در بخش متریک اینستاگرام آنالیز عملکرد هر پست خود را تقد و بررسی کنید.
9- از یک فیلتر خاص برای پست های خود استفاده کنید و شلختگی بصری در پیج خود ایجاد نکنید.
10- کپشن های بلند اما مرتب و منظم تهیه کنید.اگر توانایی این کار را ندارید هرگز کپشن های بلند را امتحان نکنید و مختصر و مفید بنویسید. تجربه نشان داده است نوشتن کمتر از 10 کلمه و استفاده بیشتر از ایموجی ها تاثیرگذذاری بیشتری دارد.
11- همه پست ها را در یک سایز متناسب با اینستاگرام تهیه کنید.
سایز های مرسوم اینستاگرام:

• Instagram profile photo: 320×320 px
• Instagram square photos: 1080×1080 px
• Instagram portrait photos: 1080×1350 px
• Instagram landscape photos: 1080×566 px
• Instagram stories/IGTV: 1080×1920 px

12- حتمن از بخش لینک دهی بیو اینستاگرامتون استفاده کنید.

admin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ویژگی های پروفایل و بیو خوب

س ژانویه 7 , 2020
پروفایل شما پیکره و ویترین اصلی آن چیزی است که در اینستاگرام به نمایش در می آید. رسیدگی و پیرایش یک پروفایل و بیو خوب کلیدی است که منجر به افزایش فالوور و بالا رفتن مخاطبان شما می شود. طبق آماری دو سوم بازدید پروفایل های تجاری و بیزنس اینستاگرام […]