روش های تبلیغ پیج اینستاگرام به منظور افزایش فالوور

کاربران اینستاگرام همواره به دنبال اینند که مخاطبان خود را افزایش دهند در این مسیر برند ها و کسب و کارها تلاش بیشتری می کنند چرا که فالوور بیشتر برای این دسته از پیج ها برابر است با گسترش بازار و بیشتر شدن مشتری هایشان. در کنار تولید محتوای مناسب و افزایش Engagement پیج، می توان تکنیک های دیگری را در مدیریت پیج اینستاگرام به کاربرد تا بازدید پست ها و فالوور ها را افزایش داد. یکی از این کار ها تبلیغ پیج اینستاگرام است که به روش های متنوعی انجام می شود.

تبلیغ پیج اینستاگرام به چندین صورت رایگان و غیر رایگان انجام می گیرد که به طور خلاصه مواردی از آن ها را بررسی می کنیم.

  • تبلیغ از طریق مشارکت

شما می توانید از مخاطبان پست های خود بخواهید یا در کامنت های پست ها یا در استوری خود شما را به دوستان خود معرفی کنند برای این هدف حتی می توانید جایزه هایی را هم در نظر بگیرید و اعضا را مشتاق به این کار کنید.

  • شات شدن توسط افراد فالوور بالا

اگر از دوستان خود کسی را دارید که پسج شما را شات کند می توانید این کار را انجام دهید. نمونه ی پولی این کار نیز مرسوم است البته سعی کنید پیجی که قرار است شما را شات کند مرتبط با حوزه کسب و کارتان باشد.

  • تبلیغات به صورت پست و ویدیو

بسیاری از پیج های اینستاگرامی هستند که در ازای دریافت مبالغی اقدام به ساخت کلیپ، عکس، تیزر و محتوای مدنظر شما در زمینه مخصوص کسب و کارتان می کنند. این کار را نیز می توانید انجام دهید.

شما می توانید با ثبت نام در سایت اینستاگرامین علاوه بر مدیریت پیج اینستاگرام خود از پلن های افزایش فالوور و افزایش بازدید و تعامل آن بهره مند شوید. دایرکت انبوه یکی از پر بازده ترین روش ها برای رسیدن به فالوور بالاست. ربات هوشمند اینستاگرامین با استفاده از پلن دایرکت انبوه می تواند تا روزانه بیش تر از 10 هزار بار پیج شما را تبلیغ کند و این عدد واقعا وسوسه برانگیز است.

admin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بهترین شکل پاسخ دهی به کامنت ها در شبکه های اجتماعی

س دسامبر 31 , 2019
همانطور که می دانید بهترین و اثر گذار ترین راه ارتباط با فالوور ها در شبکه های اجتماعی کامنت است. پاسخدهی به کامنت ها به مخاطب شما این موضوع را القا می کند که صفحه ی شما برایش ارزش قائل است و احساس صمیمیت بیشتری با پیج شما می کند. […]