روش هایی موثر در افزایش کامنت اینستاگرام – قسمت اول


اینستاگرام در بین شبکه های اجتماعی به یکی ازمحبوب ترین های چند وقت اخیر دنیا و به خصوص ایران تبدیل شده است. کاربران این شبکه اجتماعی روز به روز در سعی و تلاش هستند که از نظر بازدید بالا، افزایش فالوور و لایک از دیگر کاربران پیشی بگیرند. در این بین، صفحه های فروشگاهی و تجاری نیز بی نصیب نمانده اند و در این میدان، رقابت می کنند. به این منظور و برای افزایش تعامل و در نتیجه صعود به بالای صفحه ی فید نیازمند این هستید که از روش های متنوع و خلاقانه ای برای افزایش کامنت، افزایش لایک و دیگر فاکتور ها بهره ببرید. روش های مختلفی نظیر دایرکت انبوه ، استفاده از ربات هوشمند و استفاده از سایت های افزایش فالوور رایگان وجود دارند که می توانید برای مدیریت صفحه اینستاگرام خود از آن ها بهره ببرید اما در این مقاله فقط به بررسی روش های رایگان و فنی برای افزایش کامنت اینستاگرام شما می پردازیم.
1- برگزاری مسابقه اینستاگرامی
ایده ی برگزاری مسابقه برای افزایش کامنت ایده ای بسیار کاربردی است اگر جایزه خوبی هم برای آن در نظر گرفته شود که چه بهتر. شما می توانید در طی هفته کاربران خود را ترغیب کنید که برای پاسخ به مسابقه زیر پست های شما کامنت بگذارند و یا به طریقی، کامنت یا پست در صفحه خود و تگ کردن صفحه تان، شما را به دوستان خود معرفی کنند. این کار روش های متنوعی برای انجام دارد که با گشت و گذار در سطح اینستاگرام می توانید به ایده های بسیاری دست پیدا کنید.
2- مدیریت پیج اینستاگرام خود را به افراد متخصص بسپرید
شما می توانید با به کارگیری یک مدیر فضای مجازی راندمان پیج خود را بالا ببرید. به این ترتیب که یک اینفلوئنسر، یک شرکت تولید محتوا و یا یک سازمان ، شرکت یا فرد مرتبط با حیطه کاری خود را برای مدیریت پیج اینستاگرام خود تعیین می کنید. این کار باعث می شود تا برای مدتی موضوعات به سلیقه ی حرفه ای آن فرد در صفحه گذاشته شود همین تغییر زاویه دید جذابیت خاصی به پیج می دهد که نهایتا منجر به افزایش کامنت و فالوور های شما می گردد.
3- از کاربران بخواهید که برای شما کامنت بگذارند
به هر طریقی که شده کاربران خود را به تعامل و مشارکت دعوت کنید و از آن ها بخواهید زیر پست هایتان کامنت بگذارند و همینطور دوستان خود را به همین منظور زیر پستهایتان تگ کنند. این کار مشارکت و Engagement شما را بالا می برد.
4-پست های خنده دار و بامزه و یا پست های جنجالی را دست کم نگیرید
تجربه نشان داده که انتشار پست های خنده دار و یا جنجالی کاربران بیشتری را وادار به مشارکت در کامنت ها می کند.
5- ربات هوشمند اینستاگرامین
می توانید با استفاده از ربات هوشمند اینستاگرامین نیز در زمینه افزایش بازدید، افزایش فالوور و رسیدن به کامنت بیشتر در پست های خود نیز کمک بگیرید.

admin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

روش هایی موثر در افزایش کامنت اینستاگرام – قسمت دوم

س دسامبر 31 , 2019
در مقاله قبلی به عواملی ساده ای که منجر به افزایش کامنت در پست های اینستاگرامی شما می شد پرداختیم در این مقاله سعی بر این است تا پیرو بحث قبلی به مابقی عوال موثر در افزایش کامنت در پست های اینستاگرامی شما بپردازیم. 1- ویدیو به اشتراک بگذارید. تحقیقات […]