بهترین شکل پاسخ دهی به کامنت ها در شبکه های اجتماعی

همانطور که می دانید بهترین و اثر گذار ترین راه ارتباط با فالوور ها در شبکه های اجتماعی کامنت است. پاسخدهی به کامنت ها به مخاطب شما این موضوع را القا می کند که صفحه ی شما برایش ارزش قائل است و احساس صمیمیت بیشتری با پیج شما می کند. بنا براین برای این که بیشترین تعامل را با مخاطبان خود داشته باشید لازم است بهترین شکل پاسخدهی به کامنت ها را بدانید. سرعت در پاسخدهی به حس مورد اهمیت واقع شدن مخاطب شما بسیار کمک می کند. از این رو است که مدیریت پیج اینستاگرام کاری تمام وقت و نیازمند دانش است. شما می توانید این کار را با استخدام یک مدیر محتوای مجازی و یا با استفاده از ابزار مدیریت پیج اینستاگرامین به بهترین نحو انجام دهید. حال ببینیم تاثیرگذار ترین فاکتور ها در پاسخ دهی به بهترین شکل ممکن به کامنت ها کدامند؟

1- مشخص کردن مخاطب و بازار هدف

در ابتدا باید مشخص کنید که چه دسته افرادی شما را دنبال می کنند. آیا جوانان ورزشکار و ورزش دوست فالوور شما هستند، پیرمردی 60 ساله مخاطب شماست یا کودکی 7 ساله با بررسی این موارد است که می توانید به دیدی کلی نسبت به بازار هدف خود دست یابید و متناسب با آن ها استراتژی و ادبیاتی مناسب برای بهترین شکل پاسخدهی به کامنت ها را دریابید.

2- سرعت پاسخ دهی به کامنت ها

همانطور که در بالا ذکر کردیم سرعت پاسخ دهی با کامنت ها امری ضروری است. به این منظور می توانید لیستی از پرسش و پاسخ های احتمالی را برای خود به صورت پیش فرض در نظر بگیرید تا درصورت نیاز به سرعت پاسخ ها را بدهید. البته توجه داشته باشید که جواب های کپی و مثل هم از میزان محبوبیت پیج شما کم می کند. مخاطب شما باید احساس کند که برای شما مهم است. اگر تعداد کامنت ها زیاد است می توانید به تعدادی از آن ها به صورت گزینشی جواب داده و مابقی را فقط لایک کنید.

3- خوش برخورد باشید

از صمیمیت بیش از اندازه در پاسخدهی پرهیز کنید. هم چنین از بحث های لب مرزی مثل بحث های سیاسی یا اعتقادی دوری کنید مگر اینکه هدف پیج شما این باشد. سعی کنید با سعه صدر و رویی خوش پاسخگوی کامنت ها باشید.

4- کامنت مختصر مفید

بهترین شکل پاسخدهی به کامنت ها کلام کوتاه است. سعی کنید کامنت ها را به صورت کوتاه و مختصر اما کامل پاسخ دهید. لزومی ندارد بحث های طولانی در کامنت شکل بگیرد بهترین کار این است که بحث های طولانی تر را در دایرکت یا ایملیل ادامه بدهید.

admin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

روش هایی موثر در افزایش کامنت اینستاگرام – قسمت اول

س دسامبر 31 , 2019
اینستاگرام در بین شبکه های اجتماعی به یکی ازمحبوب ترین های چند وقت اخیر دنیا و به خصوص ایران تبدیل شده است. کاربران این شبکه اجتماعی روز به روز در سعی و تلاش هستند که از نظر بازدید بالا، افزایش فالوور و لایک از دیگر کاربران پیشی بگیرند. در این […]